Hřiště ZŠ Sever

Sestava Moravec Jakub - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan

Diváci 12

Komentář: K prvnímu utkání jara 2020, jsme se nakonec bohužel nesešli zcela kompletní. V bráně nastoupil Liga a z béčka nám vypomohli Libor se Standou.

První poločas se nesl v poměrně vyrovnaném duchu. Nakonec jsme se však dvakrát nedohodli při bránění a kluci z Třebše nás za to dvakrát potrestali - 0:2. A protože my jsme se zmohli pouze na jednu střelu do tyče, skončila tímto stavem i první půle.

Do druhé půle jsme sice vstoupili s větší vervou, ale na stavu se to neprojevilo. Naopak hosté potrestali další dvě naše hrubky a rázem to bylo - 0:4. Naštěstí hostům poté vyrostlo sebevědomí až příliš. Jejich brankář se vydal na výlet z brány, míč mu sebral Standa, který přihrál Míňovi. Míňa dostal míč na Bulda a ten střelou k tyči vstřelil náš čestný úspěch - 1:4. Poté jsme ještě díky Buldovi trefili další dvě tyče, ale do brány jsme již míč nedostali. Naopak hosté dostali míč za Ligu ještě třikrát - 1:7.

V tomto utkání bylo hodně znát, že to bylo naše první utkání po dlouhé pauze, zatímco soupeř měl již jedno utkání odehrané. Celkově jsme směrem do útoku nic moc nepředvedli a v obraně jsme kupili zbytečné chyby. Výsledek utkání je zcela zasloužený.