Sestava Kotland Michael - Havelka Milan, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan 2, Dědeček Dominik, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav

ŽK

ČK

Diváci 11

Komentář: Do prvního nedělního zápasu jsme vstoupili v hodně kombinované sestavě. Pozitivem však bylo, že jsme po dlouhé době viděli Milana.

Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, ale první branku jsme nakonec vstřelili my. V 7. minutě vybojoval míč Milan, posunul jej na Bulda, který prudkou střelou překonal brankáře hostů - 1:0. V 15. minutě vystihl rozehru hostů Buld a střelou přes celé hřiště do prázdné brány navýšil naše vedení na - 2:0. Tímto výsledkem skončila i první půle.

Do druhé půle vstoupili hosté ještě aktivněji s cíle zvrátit výsledek, to se jim však nepovedlo. Naopak ve 24. minutě vybojoval Standa míč pro Míňu, který střelou přes půlku hřiště do prázdné brány navýšil naše vedení na - 3:0. O dvě minuty jsme po rychlém protiútoku a přihrávce Bulda na Liberce navýšili naše vedení na - 4:0. Ve 35. minutě se konečně dočkali i hosté a zaslouženě snížili na - 4:1. V předposlední minutě včerejší nocí unavený Jára přeškobrtal půlku hřiště, přihrál ve vápně Standovi, který komickou akci zakončil tak, že trefil brankáře hostů do intimních partií a od nich se míč dokutálel do brány - 5:1.

V prvním utkání jsme sice měli opticky méně ze hry, ale zodpovědnou obranou a kvalitním protiútoky jsme dokráčeli pro tři body.