Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Kotland Michael - Janský Libor, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav

G Moravec Jakub, Voltr Jaroslav

Diváci 12

Komentář: Do utkání s lídrem soutěže jsme nenastoupili v optimální sestavě ani formě. Hlavně společensky nás zmohl včerejší přátelský zápas v Bělči. A někteří z nás spali na dnešek pouze tři hodiny.

Bohužel vstup do utkání tomu naprosto odpovídal. Hosté si s námi dělali, co chtěli. Sázeli nám jednu branku za druhou. Druhý gól stojí za zmínku, kdy Buld svojí "perfektní" tečí  nasměroval míč mezi Michaelovy nohy. Než jsme tedy kloudně rozkoukali, tak jsme ve 12. minutě prohrávali - 0:5. V patnácté minutě byl u vápna hostí skluzem ohrožen Buld. K exekuci přímého kopu se postavil Buld, rozehrál na Járu, který snížil na poločasových - 1:5. Od této chvíle se postupně začala naše hra zlepšovat.

Do druhé půle jsme již vstoupili mnohem koncentrovaněji, dostávali jsme se i do šancí. V 25. minutě přišla zbytečná ztráta Tomka a hosté pohodlně uklízeli do prázdné brány - 1:6. O tři minuty později předvedl skvělý zákrok Michael rozehrál na Bulda, který přihrál Ligovi a ten do prázdné brány snížil na - 2:6. Poté se nám po pěkných akcích podařil trefit dvakrát tyč hostující svatyně. Hosté nás za neproměňování potrestali a dali nám další branku - 2:7. Ve 35. minutě postupoval sám na brankáře Buld, který byl zezadu zfaulován, což znamenalo červenou kartu pro hostujícího hráče. S přesilovkou jsme naložili děsně nevytvořili jsme si ani jednu šanci. Navíc po jejím uplynutí uviděl žlutou kartu místo faulujícího Liberce Michael. A aby to bylo ještě horší , tak jsme inkasovali po osmé - 2:8. Tímto výsledkem i utkání skončilo.

Kdybychom neměli tak strašidelný nástup do zápasu možná bychom dosáhli na lepší výsledek, ale na kdyby se nehraje a debakl jsme schytali zaslouženě.