Hřiště ZŠ Sever

Sestava Jech Stanislav - Janský Libor, Lukášek Miroslav, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Dědeček Dominik 2, Krejcar Jan, Lukášek Miroslav, Moravec Jakub

Diváci 10

Komentář: Do dalšího utkání jsme vstoupili v nezměněné sestavě proti týmu, který měl pouze jednoho hráče na střídání.

Od začátku utkání jsme do hostů bušili, jak hluší do vrat, ale bez kýženého efektu. Až v 7. minutě přihrál Libor Buldovi, jehož prudká střela skončila v hostující brance - 1:0. Následně se povedla spolupráce Ligy a Liberce, když Liberec zakončoval - 2:0. O chvíli později převzal míč Liberec od Míni a střelou na zadní tyč navýšil naše vedení na - 3:0. Dvě minuty před koncem první půle dostal Míňa míč od Libora a i pomocí teče hostujícího obránce dostal míč do domácí brány - 4:0. Do přestávky jsme šli s pohodlným čtyřbrankovým vedením.

Bohužel  v druhé půli naše hra velmi rychle uvadala. Síly docházely hlavně Míňovi a Járovi. Toho hosté postupně využili ke snížení na - 4:2. Pět minut před koncem utkání si hosté vzali oddechový čas v naději na zvrat v zápase, my jsme přesunuli do obrany Liberce a Jára s Míňou již dostali volno. Nejprve jsme přežili závar před naší bránou a z protiútoku využil Buldovu přihrávku Liga a dal našemu vedení tříbodovu pojistku - 5:2. V předposlední minutě ještě špatně zahraný roh hostů srazil do naší brány Liberec - 5:3. Tímto výsledkem skončil i celý zápas.

První půle snesla z našeho pohledu ještě nějaká měřítka. Za to druhý poločas byl z našeho pohledu ten nejhorší, co jsme v jarní části předvedli. Buďme rádi za 3 body.