Hřiště ZŠ Sever

Sestava Moravec Jakub - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Voltr Jaroslav

G Jech Stanislav

Diváci 6

Komentář: Do dalšího zápasu jsme vstoupili opět bez brankáře, tak jsme do brány poslali Ligu a na výpomoc z béčka jsme si pozvali Standu. Domácím chyběli také některé opory, ale i tak jejich sestava budila respekt.

Do zápasu jsme vstoupil překvapivě aktivněji než domácí, ale ke gólu to nevedlo. V 8. minutě jsme rozehráli roh na Ligu, který  o míč vlastní chybou přišel a domácí se dostali do vedení - 1:0. V 15. minutě jsme však předvedli pohlednou akci na jeden na jejímž konci přihrál Liberec Standovi, který do prázdné brány srovnával na - 1:1. Tímto stavem skončil i první poločas.

Druhá půle se ze začátku nesla ve vyrovnaném duchu, ale v 25. minutě nás domácí přehráli a dostali se do vedení - 2:1. Nedlouho poté namazal domácímu hráči a ten navýšil vedení domácích na - 3:1. My jsme mohli odpovědět po pěkné akci, ale Liberec svojí finální přihrávku nasměroval do prostoru, kde se nacházel brankář domácích. A když svoji chybou přispěl i Míňa, domácí opět potrestali - 4:1. Poté nám domácí na cestu přibalili ještě jeden kousek - 5:1.

Po velmi dobré první půli jsme v té druhé začali kupit chyby a zaslouženě prohráli, ale rozhodně to nebyl špatný výkon.