Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Kotland Michael - Janský Libor, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan 3, Krejcar Tomáš 3, Moravec Jakub 3, Dědeček Dominik, Voltr Jaroslav

Diváci 14

Komentář: Před druhým naším zápasem se náš fanklub rozrostl na dvojnásobek. Čekal nás druhý tým tabulky, který v předchozím utkání po zbytečné červené kartě přišel o jednoho hráče.

Do zápasu jsme opět vstoupili špatně a než jsme se rozkoukali již jsme prohrávali - 2:0. Poté však dobře zakombinoval Buld s Liborem a Liborově přihrávce Buld snížil na - 2:1. Pomalu jsme se začali nadechovat k velkému obratu. Nedlouho poté se dostali do samostatného úniku bratři Krejcarovi. Buld přihrál před poloprázdnou bránu Tomkovi, který s přehledem srovnal stav utkání na - 2:2. V 18. minutě nalezl Michael dlouhým výhozem hlavu Liberce, ten posunul míč na skluzujícího Ligu, který nás poprvé v utkání poslal do vedení - 2:3. Tímto stavem skončila i první půle.

Vstup do druhého dějství se nám povedl. Liga přihrál Járovi, který levou nohou střelou na zadní tyč zvýšil naše vedení na - 2:4. O minutu později vystihl rozehru domácích Buld a střelou přes celé hřiště zvýšil na - 2:5. Poté dvakrát zafungovala spolupráce Míni a Tomka. Tomek dvěma přesnými zásahy dokončil hattrick a vyhnal domácího brankáře z brány - 2:7. Ani změna brankáře nás nevyvedla z míry. Po dalším dlouhém výhozu poslal Buld míč na Ligu, který bez problémů zakončil - 2:8. Chvíli poté přihrál Jára Ligovi, jehož střela zamířila do šibenice domácí brány, hattrick Ligy a stav utkání - 2:9. Následoval akce, kdy Jára vyslal dopředu Bulda a ten do poloodkryté brány dokončil hattrick a zakulatil skóre dnešního zápasu na - 2:10. O minutu později přihrál Míňa Liberci, který střelou přes půlku hřiště trefil prázdnou bránu - 2:11. Ihned po této brance rozhodčí na žádost domácích hráčů ukončil utkání 8 minut před koncem hrací doby. Někdo hraje pro lásku ke sportu a někdo pro lásku výsledkům.

Toto vítězství je jedno z nejsladších v historii i díky chování domácího manažera. Naši hráči zaslouží pochvalu za to, že ani za stavu 2:0 to nevzdali výsledek utkání překlopili na naší stranu. Touto výhrou jsme hodně přiblížili tým NK Growl k titulu.