Sestava Jech Stanislav - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec Jakub

G Dědeček Dominik, Lukášek Miroslav

ŽK

ČK

Diváci 10

Komentář: Do druhého dnešního zápasu jsme pozměnili sestavu a do brány jsme poslali Standu.Domácí na nás nastoupili v téměř plné síle.

Vstup do utkání nám tentokrát vyšel dobře. Ve třetí minutě přihrál Buld Liberci, který nás přízemní střelou na přední tyč dostal do vedení - 0:1. V 8. minutě jsme dostali možnost přímého kopu. Jeho exekuce se ujal Míňa a propálil vše, co mu stálo v cestě - 0:2. Poté jsme však postupně začali vyklízet hřiště a domácí postupně přebírali otěže utkání do svých rukou. V 15. minutě snížili stav utkání na - 1:2. Poté jsme se opět herně trochu zvedli a udrželi,tak poločasové vedení.

Jenže od začátku druhé půle jsme hráli opět velmi špatně a domácí toho využili k otočení výsledku na - 4:2. Pět minut před koncem jsme do brány poslali Bulda a začali jsme hrát s vytaženým brankářem. Domácí jsme sice zamkli na jejich polovině, ale brankové příležitosti jsme si vytvořili pouze tři, které jsme navíc neproměnili.

Dnes jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů této sezóny a zcela zbytečně jsme ztratili dobře rozehraný zápas.