Crystal Cup 2023

Letošního turnaje se zúčastnilo 7 týmů a hrálo se každé utkání po dobu 2x7 minut a  každý tým čekalo 6 zápasů. Letos jsme opět do turnaje nasadili dva domácí týmy:

A-tým : Novák Martin -   Janko Pavel, Krejcar Jakub, Hůlka Ondřej, Moravec Jakub - Novák Lukáš, Čížek Daniel, Dědeček Dominik, Moravec David

B-tým  : Hříbal Vojtěch  - Dědeček Bohuslav, Krejcar Filip, Jech Stanislav, Škoda Martin, - Krejcar Jan, Dědeček David, Mencl Michal, Moravec Dominik

FC Blešno B - Zbytky 3:4(2:3)

branky: vlastní, Jech, Krejcar Jan

Béčko v první utkání velmi rychle prohrávalo 0:3. Pak jej tým zbytků podcenil a do poločasu se podařilo snížit na 2:3. V druhé půle přišel zbytečný faul Stoupy a zbytky odskočil na rozdíl dvou branek. Béčko ještě odpověděl skvělým výkopem Vojty a dobrým zakončením Bulda, ale to již bylo vše.

FC Blešno A - FC Webeza 1:0(0:0)

branky: Moravec David

Áčko v prvním utkání přes trvalý tlak vytěžilo pouze jednu branku.

FC Blešno B - Běleč 0:3(0:1)

branky:----

Béčko sice mělo do zápasu dobrý nástup, ale shořelo na neproměněné šance a lacině inkasované branky.

FC Blešno A - FC Blešno B 4:1(2:1)

branky: Krejcar Jakub 2, Dědeček Dominik, Moravec Jakub - Krejcar Jan

Áčko do utkání vstoupilo očekávaným vedením. Pak však béčko předvedlo nejhezčí akci celého turnaje když si dalo čtyři přihrávky vzduchem a na konci byl zakončující Buld hlavou 1:1. Áčko to však nerozhodilo a zaslouženě si došlo pro vítězství.

FC Blešno A - Zbytky 1:4(1:2)

branky: Novák Lukáš

Áčko po hrozném výkonu nestačilo překvapivě na zbytky. Jediný čestný úspěch po skvělém předskočení protihráče a zakončení předvedl Pokémon.

FC Blešno B - FC Webeza 3:2(0:1)

branky: Krejcar Jan 3

Béčko po nejlepším výkonu na turnaji předvedlo famózní obrat a skvěle trestalo hru soupeře s vytaženým brankářem.

FC Blešno A - Hrobníci 09 1:1(1:0)

branky:

Áčko se v první půli dostalo do vedení a celý zápas jej pohodlně drželo. Dvě minuty před koncem utkání udělalo však chybu a soupeř srovnal na konečných 1:1.

FC Blešno B - Šulini 1:2(1:1)

branky: Krejcar Jan

Béčko se dostalo po velké chybě soupeře do vedení, ale ještě do poločasu inkasovalo laciný gól z poloviny hřiště.V poslední minutě utkání inkasovalo ještě z přímého kopu a přišlo o všechny body.

FC Blešno A - Běleč  2:1(1:0)

branky:

Áčko v derby předvedlo zřejmě nejkvalitnější výkon na turnaji a zaslouženě vyhrálo.

FC Blešno B - Hrobníci 09 2:0(2:0)

branky: vlastní, Krejcar Jan

Béčko si to nejlepší schovalo na konec a zaslouženě zvítězilo.

FC Blešno A - Šulini 0:0 (0:0)

Áčko naopak v posledním utkání předvedlo statický výkon a to stačilo pouze na remízu.