Novoroční turnaj 2023

16/1/2022

Šestý ročník ročník Novoročního turnaje proběhl 14. ledna 2022 po dvouleté pauze způsobené koronavirem a každý zápas trval 1x15 minut

Sestava - FC Blešno A: Novák Martin -  Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav -  Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec David

Sestava - FC Blešno B: Rychtár Jiří - Janský Libor, Hůlka Ondřej, Vícha Oldřich - Kouba Zdeněk, Moravec Dominik, Herman David,

Rozhodčí: Krejcar Jakub, Krejcar Jan, Holler Zdeněk

Zapisovatel: Novák Martin

Obsluha: Novák Lukáš, Krejcarová Gabriela

FC BLEŠNO A  - Rimpex 4:1

branky: Krejcar Jan 2 , Dědeček Dominik, Jech Stanislav - Suchánek

Áčko v úvodním utkání turnaje jasně dominovalo a Rimpexu dovolilo korigovat skóre až v závěru utkání.

FC BLEŠNO B - Roudnice 1:9

branky: Herman David

Béčko na jednoho z favoritů turnaje absolutně nemělo a schytalo největší debakl turnaje.

FC BLEŠNO A - Kozinec 1:1

branky: Krejcar Jan - Hrbáč

Áčko v druhém utkání sice prohrávalo v půlce zápasu však srovnalo a nakonec mohlo i vyhrát.

FC BLEŠNO B - Pávusovci 3:4

branky: Kouba Zdeněk 3 - Ježek 2, Horák 2

Béčko předvedlo o hodně lepší výkon než v prvním utkání, ale ani přes mohutný finiš bod nezískalo.

FC BLEŠNO A - Sheriffs 2:0

branky: Krejcar Jan

Před tímto utkáním bylo jasné, že pokud áčko získá aspoň bod vyhraje skupinu. Áčko nakonec pohodlně zvítězilo a skupinu vyhrálo.

FC BLEŠNO B - Malšovice 2:4

branky: Janský Libor 2 - Jarotek 3, Jareš

Béčko v utkání dvakrát vedlo a mohlo i své vedení navýšit. Favorizované Malšovice zápas otočily a postoupili do boje o poháry.

malé semifinále

FC Blešno B - Kozinec 1:2

branky:Kouba  - Weisser, Neubecker

Béčko podlehlo o gól favoritům ze Zdelova.

1. semifinále

Malšovice - FC Blešno A 5:0

branky:- Jarotek 2, Janský, Jareš, vlastní

Malšovice se dostaly do vedení 1:0. Na 2:0 zvyšoval Buld neskutečným vlastním gólem a poté se hra áčka sesypala jak domeček z karet.

branky: Kouba , Janský Libor

Béčko si v posledním zápase na turnaji spravilo chuť a konečně vyhrálo.

O 3. místo

FC BLEŠNO A - Rimpex 4:2

branky:Krejcar Jan 3, Moravec David - Želízko 2

I když Rimpex oproti úvodnímu utkání hodně obměnil sestavu na áčko to nestačilo.

Finále

Malšovice - Roudnice 2:1

branky: Jarotek, Janský - Tomeš

Ve finále se dostali do vedení Malšovice, čtyři minuty před koncem Roudnice díky střele Pepy Tomeše srovnala na 1:1. Malšovice nakonec zaslouženě strhly vedení na svojí stranu.

8. Sheriffs             2  :10

Nejlepším střelcem se stal Jan Krejcar z týmu FC Blešno A s 8 vstřelenými brankami. A nejlepším brankářem byl Miroslav Hopko z týmu Roudnice. Speciální poděkování patří týmu Kozince za věnování cen vítězům a Zdeňkovi Hollerovi za pískání. Děkujeme všem zúčastněným za krásné sportovní výkony.

Letos jsme postavili silnější Áčko a slabší Béčko. Áčko přes pohodlné vítězství ve skupině absolutně vyhořelo v semifinále a zisk třetího místa již byla povinnost. Béčko přes tragický začátek postupně nepodávalo vůbec špatné výkony, ale zkušenosti chyběli.