Sestava Kotland Michael - Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Janský Libor, Kotland Michael, Krejcar Jan

ŽK Jech Stanislav

Diváci 6

Komentář: K prvnímu utkání nové futsalové sezóny jsme nenastoupili ani zdaleka kompletní, tak jsme byli nuceni nastoupit s Pokémonem v obraně.

Prvním naším soupeřem byl dosavadní lídr tabulky.

Do utkání jsme vstoupili překvapivě velmi dobře a aktivně. Vytvářeli jsme si i šance a zhruba i třetí jsme proměnili. Standa vybojoval míč přihrál na vápno Buldovi, který nás střelou do protipohybu brankáře poslal do vedení - 1:0. Stále jsme byli aktivnějším týmem, ale v 10. minutě jsme si špatně převzali hráče a hosté srovnali stav utkání na - 1:1. O pět minut později jsme předvedli takřka identickou chybu a hosté se dostali do vedení - 1:2. I přes šance na obou stranách se již stav utkání v první půli nezměnil.

Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Během dvou minut jsme nastřádali tři fauly a už se to s námi vezlo. V 8. minutě přišla na řadu první prodloužená penalta za akumulované fauly hosté proměnili - 1:3. 11. minuta a další prodloužená penalta - 1:4. O tři minuty později nás hosté výjimečně přehráli a jejich nejlepší střelec Veis nám vstřelil další branku - 1:5. Následovaly ještě tři prodloužené penalty, alespoň jednu Michael chytil, ale i tak byl stav - 1:7. V 18. minutě hledal svým centrem Libor hlavu Pokémona, tu sice nenašel, ale míč skončil v bráně hostů - 2:7. V poslední minutě si převzal míč Michael od Járy a jeho střela i pomocí teče bránícího hráče stanovila konečný výsledek utkání na - 3:7.

Tento zápas jsme si prohráli sami vlastní nedisciplinovaností, když jsme v druhé půli nabídli soupeři 5!!! prodloužených penalt. Musíme se také naučit lépe bránit Marka Veise. Nejvíce faulů nastřádali Standa s Míňou.