Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Novák Lukáš - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan 3, Krejcar Tomáš 2, Hůlka Ondřej

ŽK Krejcar Jan

ČK

Diváci 10

Komentář: K druhému dnešnímu utkání jsme nastoupili ve stejné sestavě jako k prvnímu utkání a opět se zklamáním z výsledku. Bohužel pro nás domácím dorazil druhý nejlepší střelec soutěže.

Do zápasu jsme vstoupili špatně a ve třetí minutě jsme prohrávali - 1:0. V 7. minutě přihrál Ondra Krejcar míč Buldovi, který zidanovkou obalamutil dva protihráče a střelou na zadní tyč srovnal na - 1:1. Ve 13. minutě Libor svojí trefou trefil tyč, u odraženého míče byl první Tomek, který nás poslal do vedení - 1:2. O dvě minuty později si neuhlídal svého hráče při rohu Buld a bylo opět srovnáno - 2:2. Těsně před koncem první půle rozehrál Buld rychle aut na Ondru Hůlku, který i s trochou štěstí nakonec dostal míč do brány - 2:3.

Vstup do druhé půle se nám opět nepovedl a domácí poměrně rychle srovnali stav utkání na - 3:3. Ve 27. minutě vybojoval míč Tomek a střelou z velké dálky překvapil brankáře domácích - 3:4. Ve 32. minutě přihrál Jára míč hlavou Buldovi, ten si míč zpracoval a poslal jej k levé tyči - 3:5. O dvě minuty později vystihl Buld rozehru domácích a po kličce brankáři dovedl míč do prázdné brány - 3:6. Následovalo posledních pět minut utkání, které prostě neumíme. Domácí nejprve snížili na - 4:6. A dvě minuty před koncem zadělali na drama, když snížili na rozdíl jediné branky - 5:6. Nakonec jsme tento výsledek uhájili i za cenu trochu zbytečného a žlutého faulu pro Bulda.

Konečně jsme se po dlouhé době dočkali tří bodů. I přesto, že co se týče práce do defenzivy, tak jsme odehráli nejhorší zápas v této sezóně. Na druhou stranu se nám konečně trochu probrali útočníci.