FC Blešno F - FC Santus Dobruška A 4 : 9

Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Krejcar Tomáš 2, Dědeček Dominik, Lukášek Miroslav

ŽK

ČK

Diváci 15

Komentář: K poslednímu utkání této sezóny jsme nastoupili pouze s jedním na střídání, protože Jára s Libercem se právě v Dobrušce zdrželi více než čekali. Domácí na nás vyrukovali s početným fanklubem a se dvěma hráči na střídání a bohužel pro nás s oběma jejich útočnými esy.

Do zápasu jsme vstoupili s jasnou taktikou pozorně bránit. To bohužel vzalo za své po čtyřech minutách, když v rozehře chyboval Buld a domácí to poprvé potrestali - 1:0. O tři minuty při zakládání útoku opět chyboval Buld a dopadlo to stejně jako v prvním případě - 2:0. V 9. minutě se nám povedl rychlý protiútok Libor přihrál Tomkovi, který snížil na - 2:1. Domácí si však o čtyři minuty později svůj dvoubrankový náskok vzali zpět - 3:1. V 15. minutě se nám opět povedl rychlý brejk, na jehož konci dostal Míňa míč na Tomka, který snížil na - 3:2. O minutu později měl nejprve velkou šanci na srovnání Míňa, ale brankář domácích ho vychytal. A v téže minutě nám domácí opět uskočili do dvoubrankového vedení - 4:2. V poslední minutě ještě po pěkné individuální akci snížil Míňa na - 4:3.

Do druhé půle už jsme nastoupil, alespoň s Dominikem. Bohužel rychle nám začali docházet síly a domácí to nemilosrdně trestali. Ve 30. minutě to bylo - 7:3. Poté jsme se ještě dostali ke slovu my, když po závaru před domácí bránou dostal Tomek míč na Dominika, který levou nohou snížil na - 7:4. Domácí poté přidali další branku do naší sítě - 8:4. Dvě minuty před koncem utkání jsme měli možnost zahrání penalty, na ní jsme poslali Michaela. Michael se s ničím nepáral poslal míč prudce doprostřed brány, kde stál brankář domácích. V poslední minutě ještě domácí upravili na konečných - 9:4.

Za první půli si dnes naši hráči zaslouží absolutorium. Bohužel nám v té druhé došly síly i díky předešlému utkání. I když to tak bodově nevypadá, tak letošní sezónu jsme odehráli mnohem lépe než tu loňskou, letos jsme schytali pouze dvě výraznější prohry a to v prvním zápase sezóny s Hesprem 3:7 a nyní v tom posledním s Dobruškou. Ostatní zápasy byli víceméně vyrovnané, musíme zapracovat na zakončení, tam nás nejvíce trápí bota.