Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Kotland Michael, Krejcar Jan

ŽK Lukášek Miroslav

Diváci 15

Komentář: K dnešnímu utkání k utkání jsme nastoupili již téměř v optimální sestavě, chyběl nám jen Milan a Tomek. Domácí nastoupili se třemi na střídání.

Do zápasu jsme vstoupili hodně dobře a hned ve 2. minutě po přihrávce od Liberce trefil Buld tyč. Postupně domácí srovnávali hru a dostávali se také do šancí, ale celkově jsme opticky byli v první půli lepší my, ale ani jeden z týmů se střelecky neprosadil.

Do druhé půle jsme vstoupili podstatně hůře. Ondra ve 22.minutě zkazil rozehru a domácí to potrestali - 1:0. Ve 27. minutě však Liberec přihrál Michaleovy, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. Ve 32. minutě nejprve Jára perfektně vybojoval aut. Poté jej rychle rozehrál na Bulda, který nás prudkou střelou pod břevno poslal do vedení - 1:2. O necelou minutu později Zdenda špatně převzal míč od Michaela, domácí poté snadno přešli přes Standu a srovnali stav utkání na - 2:2. V 35.minutě si při rohu špatně pohlídal svého hráče Libor a domácí se střelou na zadní tyč dostali opět do vedení - 3:2. V poslední minutě jsme poslali na hřiště to nejlepší a pokusili jsme se o zvrat, to se nám však nepovedlo.