Hřiště SH Předměřice nad Labem

Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Voltr Jaroslav

G Krejcar Tomáš

Diváci 10

Komentář: Do dnešního zápasu jsme nastoupili s pěti hráči na střídání. Domácí nastoupili pouze se třemi hráči na střídání.

Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně, bohužel trefit branku byl pro nás neřešitelný problém. V sedmé minutě jsme mohli vést pět nula, ale čtyřikrát jsme netrefili z metrů prázdnou bránu. V 10. Minutě měli první kloudnou akci a hned nás potrestali - 1:0. O tři minuty později prohrál souboj na půlce hřiště Míňa a domácí to potrestali střelou do naší šibenice - 2:0. My jsme poté přestali hrát, a tak skončila první půle dvoubrankovou prohrou.

Do druhé půle jsme vstoupili hrozně a jen díky nemohoucnosti domácích a skvělým zákrokům Michaela se skóre více nenavyšovalo ve prospěch domácích. Ve 30. minutě domácí přidali další hřebíček do naší rakve, po diskutabilním zákroku na Tomka - 3:0. Poté jsme to zkusili více vytáhnout, ale prosadili jsme se až v poslední minutě. Po přihrávce od Bulda se střelou pod břevno prosadil Bokem - 3:1. A tímto výsledkem skončil i zápas.

Bohužel jsem dnes naprosto vyhořeli v proměňování tutových šancí, a proto jsme zaslouženě prohráli.