Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Moravec David

G Kouba Zdeněk 6, Krejcar Jan 4, Lukášek Miroslav

Diváci 5

Komentář: Do utkání s 5. týmem soutěže jsme nastoupili pouze s jedním na střídání. Hosté dorazili sice se dvěma hráči na střídání, ale jejich nejlepší hráč jim chyběl.

Do utkání jsme chtěli vstoupit s taktikou šetření sil, ale protože my i hosté jsme nastoupili bez možnosti střídat nebylo nač čekat. Ve druhé minutě nalezl Kuba krásně ve vápně Zdendu, který nás poslal do vedení - 1:0. O dvě minuty později Kuba nalezl dlouhou přihrávkou před vápnem Bulda, který si míč zpracováním zvedl do vzduchu a míč umístil ze vzduchu pravou nohou na zadní tyč - 2:0.V 8. minutě poslal Zdenda brejkovou přihrávku na Bulda, jehož střela z prvního dotyk do prostřed brány při zemi překvapila brankáře hostů - 3:0. Ve 12. minutě nalezl Buld pod sebou ve vápně Zdendu, který střelou na zadní tyč upravil na - 4:0. O pět minut později vyřešil David situaci dva na jednoho přihrávkou na Zdendu a ten zkušeně střelou na přední tyč dokončil hattrick - 5:0. O chvíli později jsme zkazili útoku a hosté z protiútoku snížili na - 5:1. Dvě minuty před koncem první půle přišla fotbalová poezie. Míňa nalezl svým typickým lobem Zdendu. Zdenda se jeslemi zbavil obránce a lehkým lobem přes nohu brankáře stanovil poločasové skóre na - 6:1.

I v druhé půli se pokračovalo v podobném duchu. Nejprve s po Davidově asistenci prosadil Zdenda - 7:1. Ve 35. minutě Zdenda ve vápně patou pod sebou vybídl k dokončení hattricku Bulda - 8:1. Ve 40. minutě jsme vzorově se hráli hru s brankářem a po ose Kuba - Martin - Buld a ve vápně zakončující Zdenda - 9:1. Následně se ještě ke slovu dostali hosté a snížili na - 9:2.  Pět minut před koncem utkání přihrál Zdenda před odkrytou bránu matadorovi našeho týmu Míňovi, který zakulatil dnešní skóre na - 10:2. V předposlední minutě ještě nalezl Kuba svojí přihrávkou u tyče zakončujícího Bulda - 11:2.

Dnes jsme byli ze začátku utkání hodně produktivní a to nám pomohlo k tomuto pohodlném vítězství. Hodně se dnes dařilo Zdendovi a jeden z nejlepších výkonů podal i Martin.