Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Cvrček Vojtěch, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Moravec David

G Kouba Zdeněk 2, Cvrček Vojtěch, Krejcar Jan

Diváci 3

Komentář: Do utkání s předposledním týmem tabulky jsme nastoupili v kombinované sestavě se dvěma na střídání. Premiéru za áčko si odbyl Cvrnda. Na domácí jsme čekali a nastoupili bez možnosti střídat, ale přišel jim pomoci Jirka Janoušek.

Od začátku utkání byli domácí lepší na míči. Ve třetí minutě jejich brankář vyvezl míč a střelou ze střední vzdálenosti překvapil Martina - 1:0. O dvě minuty později se po pěkné kombinaci domácích prosadil Janoušek - 2:0. V 9. minutě Martin špatně rozehrál a Jirka Janoušek ho překvapil střelou z vlastní poloviny hřiště - 3:0. Pak jsme se konečně prosadili také my. Po pěkné kombinaci přihrál před prázdnou bránu Kuba Zdendovi, který snížil na - 3:1. Domácí však o chvíli později prudko přízemní zvýšili na - 4:1. V 15. minutě byl žlutě faulován Buld. Po rozehrání přímého kopu a přihrávce od Míni opět snížil Zdenda - 4:2. Poslední slovo v první půli si vzal Janoušek a uzavřel na poločasových - 5:2.

Do druhé půle jsme vstoupili přece jenom aktivněji. Ve 30. minutě se po přihrávce na střed od Bulda prosadil prudkou ranou Cvrnda - 5:3. O minutu později domácí navýšili své vedení - 6:3. Během dvou minut vstřelili ještě jednu branku a bylo po nás - 7:3. Do konce utkání byli domácí jasně lepší přidali nám ještě další dvě branky - 9:3. Navíc řadu šancí ještě neproměnili. V předposlední minutě jejich špatnou rozehru vystihl Cvrnda a Buld korigoval střelou do prázdné brány Buld - 9:4.

V dnešním utkání nás naprosto vyškolil zřejmě nejlepší hráč soutěže exligový Jiří Janoušek.V utkání jsme totálně vyhořeli.