Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Lukášek Miroslav - Kouba Zdeněk, Mencl Michal, Moravec David, Novák Lukáš, Čížek Daniel

G Kouba Zdeněk 3, Moravec David 3, Čížek Daniel

Diváci 4

Komentář: Béčko dnes nastoupilo posíleno o Zdendu proti čtvrtému týmu tabulky, který dorazil bez možnosti střídat a se zápasem v nohách.

V úvodu utkání byli i přesto hosté lepším týmem a vytvářeli si stoprocentní gólovky. Častokrát nás zachránila branková konstrukce nebo skvělá obětavost našich hráčů. Ve 12. minutě přihrál Zdenda Davidovi, který nás střelou na zadní tyč poslal do vedení - 1:0. Do konce první půle, ale byli aktivnější hosté. Ani jednomu z týmu se již nepodařilo vstřelit branku.

Do druhé půle jsme již vstoupili přece jenom dominantnějším způsobem. Ve 27. minutě posunul Pokémon míč na Zdendu, který konečně trefil prázdnou bránu hostů - 2:0. Hosté se sice snažili, ale naše defenzivní činnost byla dnes excelentní. Ve 33. minutě postupoval Zdenda sám na prázdnou bránu, ale míč si po něm ještě vyprosil David a navýšil na - 3:0.O dvě minuty později poslal Dan do brejku Zdendu, a ten prsotřelil brankáře hostů jeslemi - 4:0. Následovala nejhezčí akce zápasu. Míňův centr do vápna nasměroval ze vzduchu zadní nohou patou Zdenda do brány - 5:0. Osm minut před koncem utkání za hosty snížil střelou na zadní tyč brankář a kapitán hostů Kulhánek - 5:1. O dvě minuty později se hostům díky Horáčkovi podařilo snížit na - 5:2. Následně však skvěle vybojoval míč Dan a trefil z vlastní poloviny prázdnou bránu - 6:2. V poslední minutě jsme ještě šli sami tři na brankáře Zdenda nakonec přihrál Davidovi, který dokončil hattrick a stanovil konečné skóre na - 7:2.

Dnes naši hráči i s notnou dávkou štěstí předvedli nejlepší výkon v sezóně a zaslouženě získali nejvyšší vítězství v sezóně. Jen tak dál a body budou přibývat. Chvílemi jsme i předváděli koukatelný fotbal.