Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Dědeček Bohuslav, Lukášek Miroslav, Vícha Oldřich - Cvrček Vojtěch, Kouba Zdeněk, Mencl Michal, Moravec David, Šedina Marek

G Vícha Oldřich

Diváci 7

Komentář: Do prvního jarního utkání vstoupilo béčko s novou posilou Márou Šedinou. Soupeřem béčku byl pátý tým soutěže.

Od začátku byl soupeř aktivnější, což se dalo předpokládat. Avšak Martin od úvodu utkání hodně dováděl hostující hráče svými zákroky k šílenství. V 10. minutě však právě Martin podcenil lehkou přízemní střelu hostů, kterou nechytil nohou - 0:1. Následně měl dobrou šanci Zdenda, ale jeho střelecké trápení pokračovalo i v béčku. O dvě minuty později se hráč hostů prosadil po pěkné stahovačce Martinovi - 0:2. Následovala naše největší šance první půle Zdenda pěkně nahrál Márovi na levou nohu, ale jeho střela mířila naprosto vedle a tak první půle skončila naší dvoubrankovou ztrátou.

V druhé půli našemu týmu i díky dvěma zraněním našich klíčových obránců začali postupně docházet síly. Ve 35. minutě to bylo sice již - 0:5, ale stále to vypadalo hratelně. Následně předvedl krásnou fotbalovou poezii Olda. Nejprve se kličkou zbavil protihráče, následně si pěkně narazil s Davidem a nakonec míč krásně umístil po zemi na přední tyč - 1:5. Tím však všechno pěkné od našeho týmu skončilo. Nejprve došly síly fyzické a následně i psychické a ukazatel skóre se zastavil na strašidelném skóre - 1:9.

Béčko dnes předvedlo překvapivě velmi slušnou první půli, ale po zraněních našich hráčů nám rychle začali docházet síly.

Cvrček Vojtěch 1 0 0 -5 0 0
Dědeček Bohuslav 1 0 0 -1 0 0
Kouba Zdeněk 1 0 0 -7 0 0
Lukášek Miroslav 1 0 0 -5 0 0
Mencl Michal 1 0 0 -3 0 0
Moravec David 1 0 1 -8 0 0
Vícha Oldřich 1 1 0 -5 0 0
Šedina Marek 1 0 0 -2 0 0